Magyar Bleach Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Magyar Bleach Szerepjáték

Ez egy Bleach frpg.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Bunrakuken Hachi

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Bunrakuken Hachi
Kapitány
Kapitány
Bunrakuken Hachi


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 16.

Bunrakuken Hachi Empty
TémanyitásTárgy: Bunrakuken Hachi   Bunrakuken Hachi Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2009 5:07 pm

Név: Bunrakuken Hachi

Kaszt: Shinigami

Felszerelés: Zanpakutou

Kinézet:Bunrakuken Hachi Kai_www.kepfeltoltes.hu_

Kor: 16

Neme: Férfi

Zanpakuto neve: Koi Arudzsi(Sötét Úr)

Shikai-a:

Kinézet: Eredetileg egy normális Katana de mikor elhangzik a parancsszó az egész Katana Fekete lesz.

Parancsszó: Okiro Ankoku

Támadása: El lep mindent a sötétség és senki sem lát semmit csak a használó látja az ellenfelét,Ellenfeleit.

Előtörténet
Egy nagyon szép nyári napon születtem. Vagy legalábbis a szüleim ezt mondták.
Anyám nem volt hosszú életű. Születésem után egy évvel meghalt szívrohamban. Sokáig hiányzott.
Az iskolában nagyon osszak voltam a jegyeim mert az apám nem is foglalkozott velem. De mikor eszébe jutottam akkor csak vert. Lehet,hogy ez okozta a halálomat. Mikor már 14 éves lettem elszöktem otthonról.
Édesapám elkezdett keresni de nem talált sehol. Három napon keresztül csak mentem és mentem.
A negyedik nap mikor át akartam kelni egy folyón az áramlat magával vitt.
Elég tisztán emlékszem erre a pillanatra. Miután elvitt a víz egy kőbe bevertem a fejel és elájultam. Sajnos soha többé nem keltem fel mert bele fulladtam a vízbe. De a halálom után is az emberek közt maradtam min egy lélek. A testemet a folyó egy patakba sodorta nem messze a házunktól.
Apám oda szokott kijárni mint horgász.
Mikor kiment a tóhoz először nem vette észre a testet de másodjára igen.
-Hachi! Hachi!- Kiabálta az Apám.
-Miért tetted?? Miért??- Kérdezte miközben ordítva sírt.
Apám azt akarta,hogy az anyám mellé temessenek.
Miután eltemettek oda költöztem mint valami hajléktalan.
De nem hagytam magára az apámat.
Néha napján meglátogattam. Egyszer mikor vissza mentem hozzá csak a nagy üres házat láttam.
-Biztos elment horgászni- Mondtam azzal vissza mentem a temetőbe.
Három nap múlva egy koporsót hoztak. Az én sírom mellé rakták.
Miután eltemették és mindenki elment megnéztem a Sírkövet.
-Miii? Apám? Hogy ezt miért?- Mondtam miközben egy iszonyatos kiáltást hallottam meg.
Majd egy perc múlva megjelent ez fura lény és rám akart támadni de egy Fura alak valami kardal megölte engem meg Soul Society-be vitt a kardja segítségével. Ott még sok ilyen ura alakot láttam.
Egy nap erőt gyűjtöttem és megkérdeztem,hogy maguk valami ninja félék. Ezen nagyot nevettek és elmondták,hogy ők igazándiból Shinigamik és a lelkeket ide hozzák Soul Societybe.
-Értem- Mondtam.
Azt is mondták,hogy belőlem jó shinigami lehetne.
Miután ezt meg hallottam elmentem a Lélek Tovább képző akadémiára.
Ott sok barátra tettem szert és nagyon jól végeztem a akadémián.
Miután elvégeztem az akadémiát az 5.osztaghoz kerültem mint 10.tisz(Ha lehet ilyen)
Miután elmentem az 5.osztag kapitányához és elmindtam,hogy én vagyok az újjabb tiszt ca anyit mondott,hogy Üdvözöllek köztünk. Mikor ezt kimondta egy pokol lepke repült be az ablakon és közölte a kapitánnyal,hogy egy hollow csapat garázdálkodik Karakura városában.
-Hachi Gyorsan mennünk kell! Ordította a Kapitány.
Miután megérkeztünk 4 Hollow állt előttünk.
-Kapitány úr enyém az a tömzsi- Szóltam és nekirontottam a hollownak.
-Na gyere te mocsok most ízekre téplek de a hollow egy egyszerű ütéssel neki csapott egy falnak.
Áucs ez fájt de még nem végeztem veled addig nem adom fel- Mondtam azzal nekirontottam másodjára is de most nem tudott megütni mert levágtam a kezét.
Gyere te mocsok. Kiáltottam azzal aktiváltam a katanám
Okiro Ankoku-
Hehh most támadj meg te te okos azzal neki iramodtam felugrottam és ketté vágtam a csont maszkot ami az arcát takarta.
Miután eltűnt a sötétség azt láttam,hogy Minden Hollow halott.
De a kapitány is meghalt.
-Kapitány!! Kiáltottam oda neki de ő nem válaszolt.
Másnap azt mondták,hogy nemsokára megválasztják az új kapitányt.
Dél körül bejőttek hozzám és azt mondták,hogy én lennék a legalkalmasabb a posztra.
-De de én én még nem vagyok elég képzett. Mondtam majd átvettem a Kapitányi köppenyt.
-Köszönöm uraim.



Remélem nincs vele baj de ha van akkor szóljatok és én javítom.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 15.

Bunrakuken Hachi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bunrakuken Hachi   Bunrakuken Hachi Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2009 5:10 pm

Szia!

Hát.. VAn benne pár hiba de elfogadom és a Kapitányi rangok is engedélyezem mert még nagyon az elején vagyunk.

Szint: 1
Lélekenergia: 10.000
Ryou: 10.000
Vissza az elejére Go down
https://hunbleachfrpg.hungarianforum.net
 
Bunrakuken Hachi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Bleach Szerepjáték :: Nyilvántartás :: Előtörténetek-
Ugrás: